אודות

טיפולי שיניים בטורקיה מציעים לכם צוות של רופאי שיניים מוסמכים המספקים טיפולים מעולים ושירות איכותי. המטרה העיקרית שלנו היא לספק לכם את רפואת השיניים הטובה ביותר, בצורה הידידותית והאכפתית ביותר, המותאמת לכל אחד ואחת מכם. מאז הקמת מרפאת השיניים, רכשנו מוניטין רב המתבטא באמון המטופלים שקיבלו וממשיכים לקבל מאיתנו לאורך שנים, טיפולי שיניים מסורים ומקצועיים.

למידע ולייעוץ חינם השאירו פרטים

על הצוות שלנו

טיפולי שיניים בטורקיה, מבטיחים לכם רופאי שיניים מומחים בתחומים שונים, כאשר המטרה העיקרית שלנו היא לגרום לכם להגיע לתוצאה הטובה ביותר עבורכם. אנחנו עושים כל אשר ביכולתנו כדי להבטיח שתהיו מרוצים מאוד מתוצאות הטיפול שהענקנו לכם.

הצוות שלנו מוסמך, מקצועי, מיומן ומשתפר ללא הרף. כולנו משתתפים באופן קבוע בהכשרות ובקורסים, כדי להפגין את הדרכים העדכניות ביותר לשיפור איכות הטיפולים, ולהבטיח שהמסע שתעברו איתנו במהלך טיפולי שיניים בחול, יחזיר לכם את החיוך היפה והבריא, בדרך הכי נוחה, נעימה ומשביעת רצון.

על המחירים שלנו

הטיפולים שלנו מוצעים במחירים זולים בהרבה מאלה המקובלים בארץ. ניקח לדוגמה מחיר של ציפוי חרסינה – בארץ המחיר לציפוי שן בחרסינה יהיה כ-4,000 שקלים, בטורקיה לעומת זאת המחירים הם בסביבות ה-1,000 שקלים (למעשה, מחירים אלה נעים בין 200 ל-250 אירו לציפוי שן אחת בחרסינה). 

אז כשאתם תוהים כמה עולה ציפוי שיניים בטורקיה, דבר אחד בטוח – הם עולים הרבה פחות מאשר טיפולי השיניים בארץ.

למה לבחור בנו?

מרפאת השיניים שלנו מציעה מגוון טיפולים בתחום רפואת השיניים האסתטית. 

כל אחד – בכול גיל ומין ומכול רקע תרבותי – רוצה חיוך אטרקטיבי וצעיר יותר. לכן, אחת המטרות החשובות ביותר שלנו היא לשפר את החיוך של המטופלים שלנו. על מנת להשיג לכם את החיוך היפה שחלמתם עליו, אנחנו משתמשים במספר גישות וטכניקות של רפואת השיניים הקוסמטי. לדוגמה:

 

הלבנת שיניים  

הלבנת שיניים בטורקיה מתבצעת בגישה טיפולית פשוטה ביותר, אשר מתאימה בעיקר למטופלים שהשיניים שלהם במצב טוב ושעברו טיפוליי שיניים מינימליים. 

טכניקת ההלבנה משתמשת במגשי פה מיוחדים שאנחנו מעצבים ומייצרים בתהליך טכנולוגי מתקדם ומותאם אישית. 

שיטת הלבנה באמצעות מגשי פה, מציעה דרך יעילה בהרבה מאותם מוצרי ההלבנה שאולי תכננתם לקנות בבית המרקחת.

 

סתימות לבנות

לפעמים, ניתן לפתור את הבעיה הקוסמטית של השיניים שלכם על ידי החלפת סתימות הכסף הישנות, בשחזורי חרסינה חדשים. 

סתימות לבנות אלה ניתן ליישם בשיניים הקדמיות או האחוריות, כדי להסתיר את הכתמים החומים או השחזורים המכוערים שנותרו מסתימות הכסף הישנות. 

אם לשיניים שלכם נגרם נזק והן נסדקו או נשברו, מומחה השיניים שלנו יקבע מה יוכל לספק לכם את התוצאה האסתטית הטובה והעמידה ביותר – כתרי חרסינה או ציפויי חרסינה.

 

כתרי חרסינה

כתרי החרסינה שלנו מיוצרים במעבדה בהתאמה אישית והם מיועדים לכסות את מרבית שטח השן. הכתרים שאנחנו מספקים נראים ומרגישים כאילו הם השיניים הטבעיות שלכם. אנחנו מייצרים אותם בצורה המדמה לחלוטין את מראה השן הטבעית. 

כתרי החרסינה לכיסוי שיניים פגומות קדמיות: 

  • הם אסתטיים במיוחד 
  • הם לא מכילים מתכת כלשהי 
  • והם מסוגלים לשפר את המראה הכללי שלכם באופן מדהים 

ציפויי חרסינה – לומינירס (Lumineers) / לומינייט (Luminate)

ציפויי לומינירס עם לומינייט נעזרים בטכנולוגיה פורצת דרך שבאמצעותה אנחנו יכולים למקם את כל הציפויים שלכם בבת אחת, ולהעניק לכם מראה שיניים חדש ויפהפה במהלך אחד. 

  • ציפויי לומינירס מספקים טיפול נטול כאב שמעצים את החיוך המדהים, הטבעי והלבן שחבוי בכם. 
  • הציפויים הדקיקים מיוצרים במיוחד עבורכם באופן אישי, כדי לספק לכם את החיוך המושלם שתמיד חלמתם עליו. 
  • ציפויים הלומינירס שונים מהציפויים הרגילים (ציפויי הוויניר – veneers), והם לא כוללים זריקות כואבות, וגם לא קידוחים או כל אי נוחות אחרת.

בזכות הטכנולוגיה העדכנית אנחנו יכולים להעניק לכם חיוך שעבר מהפך משמעותי, כך שתצאו מהטיפול עם מראה פנים יפה וצעיר מאי פעם.

בנוסף, אנחנו מציעים גם השתלות שיניים בטורקיה. השתלות דנטליות אלה משתמשות בטכנולוגיה המתקדמת של רפואת השיניים הממוחשבת והתלת ממדית.

מצבו של כל מטופל הוא ייחודי ותלוי במצב השיניים שלו, בצרכים וברצונות שלו. כדי לקבוע את הטיפול המתאים ביותר למצב השיניים שלכם, צרו קשר ואנחנו נייעץ ונמליץ לכם על אפשרויות הטיפול המתאימות, לפני שתגיעו לשלב תכנית הטיפול הסופית. 

למידע ולייעוץ חינם השאירו פרטים

רוצים שיחזרו אליכם מהמרפאה המובילה לטיפולי שיניים בטורקיה?