השתלת שיניים בטורקיה

אתם שוקלים לעבור טיפול להשתלת שיניים בטורקיה? ומה לגבי ציפוי חרסינה, כתרים, הלבנת שיניים או כל טיפול שיניים אחר? צוות רופאי השיניים שלנו בטורקיה מספק טיפולי שיניים מעולים ואיכותיים במחירים נמוכים מאוד בהשוואה לישראל, מה שהופך אותנו ליעד פופולרי מאוד לתיירות שיניים.

כמה עולה טיפול השתלת שיניים בטורקיה?

יחסית לטיפולים דנטליים אחרים, טיפולי שיניים הקשורים להשתלות שיניים הם יקרים ביותר. 

עלות זו מעידה על מורכבות התהליך של ההשתלה הדנטלית, בין אם אתם עומדים לקבל השתלות שיניים ביום אחד ובין אם אתם נדרשים לעבור השתלת שיניים בהרדמה מלאה

בארץ, המחירים יכולים לנוע בין 1,500 שקלים לשתל בודד לבין עשרות אלפי שקלים עבור מספר שתלים. לעומת זאת, טיפולי שיניים בחול יכולים להיות הרבה יותר זולים.

אז כמה עולה השתלות שיניים בטורקיה? ובכן, בהשוואה בין טיפולים להשתלת שיניים בארץ לבין ההשתלות בטורקיה, תגלו שאתם יכולים לחסוך כ-70%-50% מהעלויות.

למידע ולייעוץ חינם השאירו פרטים

מי צריך השתלת שיניים?

חסרות לכם שיניים בפה

אף אחד לא רוצה להתהלך בלי שיניים. זה לא נעים ומאוד מביך. השתלות שיניים יכולות לתת לכם תקווה. כאשר השתלים ימלאו את החללים החסרים, ויתמזגו בשיניים הקיימות באופן טבעי, כבר לא תצטרכו להתבייש בשיניים החסרות.

השיניים שלכם סדוקות

בדרך כלל ניתן לתקן שן סדוקה בעזרת ציפוי, כתר או שתל דנטלי. רופא השיניים יעריך את בעיית השיניים שלכם ויקבע את סוג הטיפול. לרופא השיניים יש מטרה אחת – לשמור על השן הטבעית. יחד עם זאת, אם השן נפגעה באופן משמעותי, האפשרות הטובה ביותר היא לעקור אותה ולהשתיל שן חלופית. השתל יתפקד כמו השן הטבעית שלכם.

אם יש לכם שיניים תותבות נשלפות

במקרה זה, שתלים עשויים להיות הפתרון המתאים. החלפת התותבות בשתלים דנטליים היא אלטרנטיבה נהדרת – תקבלו שיניים שנראות, מורגשות ומתנהגות ממש כמו השיניים הטבעיות. מטופלים רבים בוחרים להיפטר מהתותבת הנשלפת, וליהנות במקומה משיניים קבועות, חזקות ויפות.

אם אתם סובלים מאובדן עצם

השתלות שיניים יכולות למנוע אובדן עצם בלסת. כיוון שהשתל משמש כשורש שן מלאכותי, הוא גם מסייע לחיבור העצם לרקמות בתהליך מיזוג שנקרא – osseointegration. הליך זה מאפשר לשתל לעורר צמיחת עצם, כאילו היה שורש השן הטבעי. השתלות שיניים מפסיקות את התנוונות העצם.

איך עושים השתלת שיניים?

השתלת שיניים מאפשרת לרופא השיניים להרכיב לכם שיניים חלופיות וקבועות, במקום השיניים שאבדו.

שתל השיניים עצמו הוא מעין בורג עשוי בדרך כלל מטיטניום, ותפקידו להחליף את שורש השן החסרה. טיטניום הוא חומר ביו-אינרטי שמציע בסיס חזק מאוד לשיניים. השתל מתקבל כאילו הוא שורש שן אמתי, כך שלא קיימת סכנת דחייה.

השתל הדנטלי מוכנסים לעצם הלסת מתחת לקו החניכיים, בהליך ניתוחי. השתל אמור להתמזג עם עצם הלסת ולספק יציבות לשן המלאכותית שתועמס על השתל. 

הליך ההשתלה הדנטלית נמשך בדרך כלל מספר שבועות או חודשים, כדי לאפשר לשתלים לעבור תהליך של התמזגות עם עצם הלסת, ולהציע תשתית עמידה ואיתנה לשן החלופית. אבל לא זה המקרה כאשר מדובר בהשתלת שיניים ביום אחד.

מהי השתלת שיניים ביום אחד?

כשאתם שומעים את רופא השיניים מדבר על ׳העמסה מידית׳, הוא מתכוון להצמדת כתר זמני, זמן קצר לאחר שהשתל הדנטלי הוחדר למקומו.

השתלת שיניים ביום אחד משרתת אמנם מטרות אסתטיות אבל, השתלים שעליהם הועמסו הכתרים מיד לאחר ההשתלה, יכולים לתפקד כמו שיניים טבעיות. פירוש הדבר שתוכלו לאכול, לצחצח שיניים, לדבר רגיל ולחייך ללא מבוכה מיד לאחר השתלת השיניים.

השתלת שיניים ביום אחד יכולה לשמש להשתלת שתל בודד או מספר שתלים. 

אחד מסוגי השתלות השיניים ביום אחד נקרא All-On-4. במקרה זה מושתלים 4 שתלים בעצם הלסת והם אמורים להעניק תמיכה למספר כתרי שיניים. 

בכול מקרה, השתלת שיניים ביום אחד משמעותה שמיד לאחר הטיפול, לא תצטרכו להתמודד עם הבעיות הקשורות לפה חסר שיניים.

למה כדאי לעבור השתלת שיניים בטורקיה?

יש כמה יתרונות לבחירה בטיפולי שיניים באירופה (איסטנבול היא עיר המשתרעת חלקה באסיה וחלקה באירופה), ובמיוחד בבחירה בהשתלת שיניים בחול, בטורקיה היפה. לחצו כאן למידע על ציפוי שיניים באיסטנבול.

 

עלויות 

אתם יכולים לחסוך כספים רבים בטיפולי שיניים בטורקיה, במרפאת השיניים שלנו. 
מגוון טיפולי השיניים הקוסמטיים, כמו כתרים, הלבנת שיניים, ציפוי חרסינה או השתלות שיניים בטורקיה יהיו זולים ביותר מחצי, כשתקבלו אותם במרפאה שלנו. 

במילים פשוטות, אם השיניים שלכם במצב גרוע והטיפול שאתם נזקקים לו נראה יקר מאוד בישראל, תיירות שיניים בטורקיה עשויה להיות הפתרון המתאים לכם.

בנוסף, זמני ההמתנה לתור הם כמעט אפסיים. כלומר, תוכלו לקבוע פגישה עם רופא השיניים שלנו במהירות רבה. זה מועיל במיוחד אם אתם זקוקים לטיפול ממש דחוף. 

 

מיקום

הטיסה לטורקיה מישראל היא קצרה ביותר. אתם יכולים לטוס מבן גוריון לאיסטנבול בשעה קלה. 
לטורקיה יש גם הרבה מה להציע לכם מבחינת היסטוריה, תרבות, שופינג וחופי ים. מסיבה זו, תיירי שיניים רבים מאריכים את חופשת השיניים שלהם בטורקיה, ומצליחים להפיק את המרב מהביקור.

סטנדרט, כישורים ותקנים

פריחת תיירות השיניים בטורקיה לא מסתכמת רק במחיר מפתה. ענף זה מסתמך גם רופאי שיניים המקפידים על סטנדרטים גבוהים כדי לשמור על המוניטין הטוב שלהם.

למעלה מחצי מיליון תיירים פוקדים את טורקיה מדי שנה, רק כדי לקבל טיפול שיניים איכותי וזול, כולל עבודות לשיקום הפה וטיפולי שיניים קוסמטיים.

רופאי השיניים שלנו חייבים לעבור התמחות במשך 5 שנים באחד מ-15 בתי הספר לרפואה במדינה. ולאחר קבלת התואר, הם ממשיכים להתמחות במשך 5 שנים נוספות, בענפי שיניים שונים, למשל, כאורתודונטים או כרופאי שיניים מנתחים. בנוסף,

  • רופאי השיניים בטורקיה חייבים להיות בעלי הסמכה, ולהירשם לאיגוד השיניים הטורקי – TDB, הארגון המפקח על פרקטיקות השיניים ומסייע לפיתוח המקצוע באמצעות לימודי המשך.

     

  • רופאי שיניים המבצעים כל סוג של רפואת שיניים קוסמטית, עשויים להיות חברים באקדמיה הטורקית לרפואת שיניים אסתטית (EDAD). זה אמנם לא חובה, אבל חברות באקדמיה זו מראה שרופא השיניים התחייב להתעדכן באופן קבוע ולהמשיך ללמוד את כול מה שקשור לשינויים ולהתקדמות המתרחשת בתחום רפואת השיניים הקוסמטית.

מהם היתרונות לציפוי חרסינה לשיניים?

היתרון הגדול ביותר של ציפוי חרסינה לשיניים נעוץ בעובדה שהם מאפשרים לחזק שיניים פגועות, ולהסתיר את הפגמים שלהן, כגון:

  • שיניים בגודל חריג (קטנות מדי או גדולות מדי)
  • שיניים עקמומיות שניתן להסדיר ללא הליך של יישור שיניים אצל האורתודנט
  • שיניים סדוקות
  • שיניים מוכתמות שלא ניתן להלבין בהליך רגיל של הלבנת שיניים בטורקיה

הסוגים השונים של ציפויי החרסינה, כמו ציפויי לומינרס / לומינייט, או ציפויי emax, מציעים חומר איכותי, שקוף, עמיד ומותאם לצורת השיניים ולגוון הטבעי שלהן.

כמה עולה ציפוי חרסינה לשיניים בארץ לעומת טורקיה?

לעומת ציפויי השיניים בישראל שיכולים להיות בסביבות 4,000 שקלים, בטורקיה המחיר יהיה כ-1000 שקלים (המחירים נעים בין 250-200 אירו).

למידע ולייעוץ חינם השאירו פרטים

אולי יעניין אותך גם?

הלבנת שיניים בטורקיה

הלבנת שיניים בטורקיה שמתם לב שהשיניים שלכם הצהיבו? החיוך שלכם כבר לא לבן ויפה כפי שהיה? חיוך עכור עלול לפגוע בביטחון העצמי ובהערכה העצמית שלכם.

קראו עוד »

ציפוי שיניים באיסטנבול

ציפוי שיניים באיסטנבול את ציפויי השיניים ניתן להשוות לבניית ציפורניים, טיפול המאפשר לנשים רבות להסתובב עם ציפורניים מטופחות ומוקפדות, 24/7. ציפויי השיניים נועדו לשפר את

קראו עוד »

ציפוי שיניים באירופה

ציפוי שיניים באירופה איסטנבול משתרעת על שתי יבשות, אסיה ואירופה, המופרדות על ידי מצר הבוספורוס. החלק האירופאי של העיר ממוקם מערבית לבוספורוס עם שכונות קסומות,

קראו עוד »

ציפוי חרסינה בטורקיה

ציפוי חרסינה בטורקיה תיירות שיניים בטורקיה הפכה לתעשייה משגשגת אשר מושכת אליה חולים מכול רחבי העולם שמגיעים אליה כדי לטפל בשיניים שלהם. בין אם אתם

קראו עוד »

ציפוי שיניים emax בטורקיה

ציפוי שיניים emax בטורקיה הרפואה האסתטית הגיעה בשנים האחרונות גם לעולם רפואת השיניים. עד לתקופה האחרונה, רופאי השיניים העמידו במרכז תשומת הלב את החוזק, העמידות

קראו עוד »

רוצים שיחזרו אליכם מהמרפאה המובילה לטיפולי שיניים בטורקיה?