הלבנת שיניים בטורקיה

שמתם לב שהשיניים שלכם הצהיבו? החיוך שלכם כבר לא לבן ויפה כפי שהיה? חיוך עכור עלול לפגוע בביטחון העצמי ובהערכה העצמית שלכם. חיוך פחות ממושלם יכול גם לפגוע בסיכויי הקריירה שלכם, בעיקר אם אתם מרבים להופיע בציבור. 

אם גם אתם רוצים חיוך עם שיניי פנינה, כמו שרואים בפרסומות למשחות שיניים, שקלו את האפשרות לעבור טיפול מקצועי להלבנת שיניים בטורקיה.

איך מתבצע הליך הלבנת שיניים?

מרפאות השיניים המתקדמות ביותר, מציעות היום טיפולי שיניים בחול ובארץ, הנעזרים בלייזר להשגת הליך הלבנה מהיר ויעיל ביותר. טיפול זה יאפשר לכם: 

 • להשיג הלבנת שיניים מרהיבה בביקור אחד בלבד במרפאה
 •  להבחין בשינויים גלויים, זמן קצר לאחר ההלבנה

הלבנת שיניים מקצועית מתייחסת להסרת כתמים קשים מהשיניים, שרק רופאי שיניים מוסמכים, מורשים לבצע. בשונה ממוצרים להלבנת שיניים ללא מרשם, הלבנת שיניים מקצועית מציעה תוצאות יעילות יותר וארוכות טווח.

למידע ולייעוץ חינם השאירו פרטים

איך עושים הלבנת שיניים?

הליך הלבנת שיניים בחו"ל, כמו גם בארץ, הוא תהליך של הבהרת הגוון הטבעי של השיניים, מבלי לפגוע בפני השטח של השיניים. 

הליך ההלבנה לא מהווה תחליף לשינוי צבע מלא, אבל הוא הדרך הטובה ביותר: 

  • להבהיר את צבע השיניים הטבעי 
  • לגרום לשיניים להיראות לבנות יותר

    

השיניים שלכם משתנות ככול שאתם מתבגרים, במיוחד אם אתם נוהגים לעשן או לשתות קפה, תה, או יין אדום. התנהגות זו יוצרת תהליך טבעי של הכתמת שיניים, שניתנת לטיפול על ידי חומרי הלבנה מיוחדים.

היום רבים בוחרים בטיפולי שיניים בטורקיה. 
במרפאה שלנו, מציעים הלבנת שיניים מקצועית. רופא השיניים שלנו יוודא קודם כל שהשיניים שלכם במצב כללי טוב ואין צורך בטיפולים אחרים, כמו סתימה או טיפול שורש. ורק אז יתחיל בהלבנה:

  • הוא יניח סכר גומי מעל לשיניים שלכם, כדי להגן על החניכיים מפני מגע עם חומר ההלבנה.

  • הוא יחיל את חומר ההלבנה על פני השיניים, ויפעיל את החומר בעזרת אור או קרן לייזר. האור יאיץ את תהליך ההלבנה, שיימשך כשעה.

  • הלבנת שיניים מקצועית היא יעילה מאוד ועשויה להבהיר את השיניים ברמת בהירות של עד 6 גוונים מהגוון המקורי של השיניים שלכם, הבהרה זו גלויה לעין מהרגע הראשון.

שיטות להלבנת שיניים

הלבנת שיניים ביתית – האם היא תספיק לי? 

בנוסף להלבנת שיניים מקצועית, יש גם שיטות להלבנת שיניים ביתית.

צחצוח שיניים יומיומי עם משחת שיניים רגילה, לא יוכל להסיר כתמים שהתקשו על גבי שטח אמייל השיניים. יתכן שכבר ניסיתם מוצרים שונים להלבנת שיניים ללא מרשם, כמו משחת שיניים להלבנה, ג׳ל או שטיפות פה ללא מרשם. תכשירים אלה מכילים חומר הלבנה, בדרך כלל מי חמצן, בריכוז נמוך מאוד.

השימוש במוצרים אלה עשוי להבהיר במעט את השיניים. אבל, מרכיב ההלבנה בהם נמוך מאוד ואינו יעיל להסרת כתמים קשים ועקשניים. 

הנה כמה שיטות להלבנה ביתית:

 • עט הלבנה – להלבנה מידית של החיוך. עטים אלה הם צינורות דקים ממולאים בג׳ל הלבנה עם מברשת בקצה המשמשת למריחת הג׳ל על השיניים.

 • משחת שיניים להלבנה – משחת שיניים להלבנה מסירה את הכתמים בהדרגה. נהוג להחליף את המשחה הרגילה במשחה מלבינה. המשחה יכולה להעלים כתמים שטחיים שנגרמו למשל מקפה או מיין. אבל, אם אתם רוצים גם להלבין את השיניים ולא רק להסיר כתמים, נראה שמשחה זו לא תשביע את רצונכם.

 • מגשי הלבנה בהתאמה אישית – להסרת כתמים עמוקים יותר, בקשו מרופא השיניים להכין לכם מגשי הלבנה מותאמים אישית. אמנם, אפשר לקנות בסופרפרם מגשי הלבנה ללא מרשם, אבל אלה לא תמיד מתאימים באופן מושלם, ועלולים לאפשר לג׳ל ההלבנה לגעת ברקמת החניכיים שלכם, מה שיוביל לגירוי.

  רופא השיניים עשוי להמליץ על שימוש במגש פעם עד פעמים ביום למשך שבוע עד שבועיים, תלוי במוצר ההלבנה ובצרכי ההלבנה שלכם. זה הופך את תהליך הלבנת השיניים ליעיל ולנוח מאוד. עם זאת, לא תמיד שיטה זו תגיע לתוצאות הלובן והסרת הכתמים, ברמה שאליה תוכלו להגיע לאחר הלבנת שיניים מקצועית במרפאה עצמה, כשאתם יושבים על כיסא רופא השיניים.

מי זקוק להלבנת שיניים מקצועית?

הלבנת שיניים מקצועית היא הליך די מורכב הגורם לשיניים הצהבהבות שלכם להיראות לבנות יותר. באופן טבעי, יש לשיניים שלנו גוון צהבהב. אבל, כאמור משקאות, מזונות מסוימים ועישון עלולים להפוך את השיניים לצהובות יותר ולהרוס את החיוך. 

תוכלו להפיק תועלת מהלבנת שיניים מקצועית כאשר:  

 

 • גוון השיניים, מטבעו, הוא לבן 
 • כאשר גוון השיניים הוא צהוב בהיר    

מה עוד חשוב שאדע?

אם אתם בוחרים בהלבנת שיניים ביתית, מומלץ לפנות לרופא השיניים להתייעצות, לפני שתשתמשו במערכת כלשהי להלבנת שיניים. 

קחו בחשבון שהלבנת שיניים לא מתאימה לכולם ורופא השיניים יוכל לקבוע אם אתם מועמדים טובים. לדוגמה: 

 • אם יש לכם שיניים רגישות או מחלת חניכיים, הלבנה כימית עלולה לגרום לגירוי נוסף.

 • אם השיניים שלכם מוכתמות בצבעי חום או אפור, הליך ההלבנה עלול להלבין אותן באופן לא שווה.

 • שחזורי שיניים בגוון השיניים – כמו סתימות, כתרים או ציפויים – יכולים גם הם להוות מכשול בכול הנוגע
  להלבנת שיניים. אחרי הכול אתם לא רוצים שהשיניים יובהרו אבל שחזורי השיניים יישארו באותו גוון שנבחר בשעתו כדי להתאים לגוון השיניים הטבעי. זה יגרום לשחזורי השיניים לבלוט ולכער את החיוך שלכם.

 • אם אתם לא מסוגלים להשתמש בערכות השונות להלבנת שיניים, וגם לא בהלבנת שיניים מקצועית אצל רופא השיניים, אל תדאגו. זה לא אומר שאתם תקועים עם שיניים מוכתמות. שאלו את רופא השיניים שלכם לגבי אפשרויות חלופיות כמו ציפוי חרסינה, שיכול להעניק לכם את החיוך הלבן שאתם כל כך חפצים בו.

איך ציפויי חרסינה יכולים לעזור לי?

במקרים בהם הלבנת שיניים היא לא השיטה שיכולה לספק לכם סט של שיניים ישרות ולבנות, רופא השיניים במרפאה שלנו, עשוי להציע לכם הליך לציפוי השיניים הפגומות, כגון:

בדרך כלל, הליך של ציפוי חרסינה כרוך בכרסום חלק דקיק משכבת אמייל השן, כדי לפנות מקום לציפוי. אבל בציפוי emax או בציפוי לומינרס, ציפויי החרסינה כל כך דקיקים, שאין צורך לפגוע באמייל השן כדי להדביק את הציפוי על השן. 

ציפויי השיניים יכולים לשפר מספר פגמים, כגון:

 • שיניים עקמומיות
 • שיניים גדולות מדי או קטנות מדי
 • שיניים סדוקות
 • שיניים מוכתמות מאוד

כמה עולה הלבנת שיניים בטורקיה?

אם אתם תוהים כמה עולה הלבנת שיניים בטורקיה? או כמה עולה ציפוי שיניים בטורקיה? היכונו למחירים מדהימים:

 • הלבנת שיניים מקצועית בטורקיה תעלה בין 600 ל-800 שקלים, לעומת 1,500-1,000 שקלים, בישראל. 
 • ציפוי חרסינה בטורקיה לשן אחת עולה כ-1,000 שקלים (250-200 אירו), לעומת כ-4,000 שקלים, בישראל.

למידע ולייעוץ חינם השאירו פרטים

אולי יעניין אותך גם?

ציפוי שיניים באיסטנבול

ציפוי שיניים באיסטנבול את ציפויי השיניים ניתן להשוות לבניית ציפורניים, טיפול המאפשר לנשים רבות להסתובב עם ציפורניים מטופחות ומוקפדות, 24/7. ציפויי השיניים נועדו לשפר את

קראו עוד »

ציפוי שיניים באירופה

ציפוי שיניים באירופה איסטנבול משתרעת על שתי יבשות, אסיה ואירופה, המופרדות על ידי מצר הבוספורוס. החלק האירופאי של העיר ממוקם מערבית לבוספורוס עם שכונות קסומות,

קראו עוד »

השתלת שיניים בטורקיה

השתלת שיניים בטורקיה אתם שוקלים לעבור טיפול להשתלת שיניים בטורקיה? ומה לגבי ציפוי חרסינה, כתרים, הלבנת שיניים או כל טיפול שיניים אחר? צוות רופאי השיניים

קראו עוד »

ציפוי חרסינה בטורקיה

ציפוי חרסינה בטורקיה תיירות שיניים בטורקיה הפכה לתעשייה משגשגת אשר מושכת אליה חולים מכול רחבי העולם שמגיעים אליה כדי לטפל בשיניים שלהם. בין אם אתם

קראו עוד »

ציפוי שיניים emax בטורקיה

ציפוי שיניים emax בטורקיה הרפואה האסתטית הגיעה בשנים האחרונות גם לעולם רפואת השיניים. עד לתקופה האחרונה, רופאי השיניים העמידו במרכז תשומת הלב את החוזק, העמידות

קראו עוד »

רוצים שיחזרו אליכם מהמרפאה המובילה לטיפולי שיניים בטורקיה?