ציפוי חרסינה בטורקיה

תיירות שיניים בטורקיה הפכה לתעשייה משגשגת אשר מושכת אליה חולים מכול רחבי העולם שמגיעים אליה כדי לטפל בשיניים שלהם. בין אם אתם רוצים ליישר שיניים עקומות, להחליף שן חסרה, לצפות שן בחרסינה כדי לשפר את מראה החיוך שלכם – אנחנו, צוות של מומחים מסורים, רופאי שיניים בטורקיה, יכולים להגשים לכם את חלום החיוך היפה בעזרת טכנולוגיות ותכנות מחשוב מודרניות וצוות מקצועי מהשורה הראשונה.

קליניקות מודרניות ואיכותיות המציעות טיפולי שיניים בטורקיה כוללות מגוון של טיפולים כמו:

למידע ולייעוץ חינם השאירו פרטים

מהו ציפוי חרסינה?

השימוש בכיסויי שיניים דקיקים המחוברים למשטח הקדמי של השיניים הטבעיות, הופך פופולרי יותר ויותר בעולם רפואת השיניים האסתטית, בזכות הנגישות של טיפול זה בהשוואה לאפשרויות אחרות לשיקום הפה. 

רפואת השיניים מציעה סוגים שונים של ציפויים כמו ציפויי חרסינה, ציפוי למינייט, לומינרס או ציפוי שיניים emax – כשלכול אחד מהם יתרונות משלו. בכול סוג של ציפוי שיניים שתבחרו, מדובר בתהליך התאמה אישית, מהיר ולא כואב בדרך כלל.

 • ציפויי שיניים – המציעים את המראה הטבעי ביותר ואת העמידות הטובה ביותר, הם אלה שעשויים מחרסינה או מחרסינה מרוכבת (חרסינה עם תשתית מתכת) שהיא זולה יותר.

   

 • ציפוי שיניים מתאים למקרים בהם המטרה היא לשפר את מראה השיניים ולא לתקן נזקים מעששת או מפציעה.

   

 • לעתים קרובות, יש להסיר כמות קטנה מאמייל השיניים, כדי להכין את השן להדבקת ציפויי השיניים ולפנות מספיק מקום לחיבור הציפוי אל פני השטח של השיניים.

   

 • ניתן לצפות שן יחידה או כמה שיניים. במידת הצורך, ניתן להחיל סט מלא של ציפויים על כל השיניים הגלויות, הקדמיות.

   

 • ציפויי החרסינה מציעים שקיפות המאפשרת להם להיראות טבעיים לחלוטין, והם מותאמים אישית למטופל מבחינת הגודל, הצורה והצבע.

למי מתאים ציפוי חרסינה לשיניים?

אם אתם מבואסים מזה שהשיניים שלכם מוכתמות, סדוקות, שבורות או עקמומיות, קרוב לוודאי שציפוי חרסינה הוא הפתרון שישפר את החיוך שלכם.

ציפויי שיניים מתאימים להשגת מגוון של תוצאות, כגון:

שינוי צבע השיניים

לעתים השיניים הן בעלות גוון עמום או צהבהב, בין אם באופן טבעי ובין אם בגלל בחירות באורח החיים (עישון או שתיית קפה, יין וכו׳). שינוי גוון השיניים יכול להיות גם תוצאה של טיפולים רפואיים (למשל אנטיביוטיקה במינון גבוה ובתדירות גבוהה בילדות), או תוצאה של טראומה שפגעה בעצבי הפנים.

במקרים מסוימים, טיפולי הלבנה מסורתיים עשויים להביא לתוצאות לא מספקות, או שהמטופל סובל מרגישות חמורה בשיניים שלא מאפשרת לו לעבור טיפול הלבנה רגילים.

 

שינוי צורת השיניים

יתכן שבאופן טבעי יש לכם שיניים קטנות מדי או קצרות מדי, ובגללן אתם מתביישים לחייך בפה רחב. טכניקת ציפויי החרסינה מאפשרת לעצב מחדש את צורת החיוך שלכם ולשוות לכול השיניים בפה צורה וגודל אחידים.

 

תיקון שיניים סדוקות

אולי יש לכם שיניים סדוקות או עם שברים עדינים, ולמרות שבעיות אלה לא נחשבות לבעיה רפואית, עדיין זה מפריע לכם.

 

שיפור מראה של שיניים עקמומיות

אם אתם רוצים ליישר את השיניים שלכם בלי הפלטה ובלי ההליך הממושך ליישור שיניים אצל האורתודנט, אתם יכולים להיעזר בציפויי חרסינה. ניתן להשתמש בציפויים אלה כדי לפתור בעיות כמו רווחים בין השיניים או שיניים לא סדירות. 

יחד עם זאת, טיפול זה לא מומלץ לאנשים צעירים, כי הליך טיפולי זה כרוך בהסרה של שכבת אמייל בריאה מהשיניים, ומצב זה אינו הפיך. במקרים אלה עדיף טיפול אורתודונטי. 

למרבה המזל, המגוון הרחב של התקני שיניים הזמינים היום, מציעים גם יישור שיניים שקוף ונשלף שאינו נראה לעין.

תיקון נזקים כתוצאה מברוקסיזם (bruxism) – חריקת שיניים

אם אתם נוטים לחרוק שיניים, יש לשער שעם הזמן חלה שחיקה בשכבת האמייל של השיניים שלכם. ציפוי השיניים בחרסינה לא רק ישחזר את המראה האסתטי של השיניים שלכם, אלא יגן גם על השיניים עם האמייל הפגוע, מפני רגישות לחום ולקור.

איך זה עובד, ולמה כדאי לעבור ציפוי חרסינה בטורקיה?

המרפאה שלנו בטורקיה מציעה למטופלים המקומיים ולאלה שמגיעים אלינו מכל קצות תבל, גישות מודרניות לציפוי שיניים בחרסינה המשתמשות בציוד הטכנולוגי העדכני ביותר. 

למעשה, הגישה הטיפולית של רופא השיניים שלנו מותאמת אישית למטופל ותלויה בתוצאה הרצויה ובסוג החומר אשר ישמש לציפוי השיניים. לדוגמה: 

 • אם כל מה שאתם זקוקים לו זה שינוי פשוט בגוון השן, מדובר בתהליך פשוט יחסית שיכול להיות מושלם גם במהלך פגישה אחת או שתיים.

   

 • אם אתם זקוקים לשיקום שיניים מורכב יותר כמו ציפוי שיניים לשם יישור או כיסוי סדקים בשיניים, יידרשו הליכים של בדיקה, תכנון, עיצוב, ייצור ויישום שיבטיחו תוצאה רצויה.

   

רופא השיניים יבחן את מצבכם, יכין תכנית לעיצוב וליצור ציפויי החרסינה המותאמים במיוחד לשיניים שלכם באופן ממוחשב, מדויק ומהיר.

קחו בחשבון שמדובר בתהליך לא פולשני, מהיר וזול יותר מאשר הצבת שתל או כתר על השן הפגומה.

לאחר הייעוץ הראשוני, בו תסבירו לרופא השיניים מהי הבעיה שלכם ומהן הציפיות שלכם מהטיפול, רופא השיניים שלנו: 

 • יבדוק, יצלם ויסרוק את הפה והשיניים כדי לבדוק את מצבן הנוכחי.

   

 • יבדוק ויאתר אם קיימות בפה בעיות בסיסיות, כמו מחלות חניכיים, אשר יתכן ויהיה צורך לטפל בהן לפני תחילת הטיפול בציפויי החרסינה.

   

 • רופא השיניים יתחיל בעבודות ההכנה לציפוי, הכרוכות בדרך כלל בכרסום שכבה דקה מאמייל השן, כדי להכין כל שן לגודל ולגובה הנדרש לכיסוי מדויק של השן בציפוי החרסינה. יש סוגים של ציפויים שהם כל כך דקיקים, כמו ציפוי ה-emax, שבהם אין צורך בהסרת שכבת אמייל לפני ההדבקה.

   

 • התהליך עצמו לא אמור לכאוב כי אין עצבים באמייל. יחד עם זאת, רופא השיניים ישתמש בהרדמה מקומית כאמצעי זהירות.

אם המטרה שלכם היא להשיג שיניים לבנות יותר, יתכן שתוכלו להסתפק בניקוי שיניים ובהלבנת שיניים. בכול מקרה, קחו בחשבון שאם ציפויי החרסינה יותאמו לרמת הלובן של השיניים שעברו תהליך הלבנה, יהיה עליכם להגיע באופן קבוע לטיפולים להלבנת שיניים, אחרת השיניים הטבעיות יתחילו להיראות צהבהבות יותר מהשיניים שצופו בחרסינה.

מהם היתרונות לציפוי חרסינה לשיניים?

קיימים כמה סוגי ציפויי שיניים, לכול אחד יתרונות וחסרונות משלו. עם זאת, ציפויי החרסינה אשר לא כוללים תשתית מתכתית כלשהי (כמו ציפויי החרסינה המרוכבת), נחשבים לטובים ביותר.

ציפויי חרסינה הם ללא ספק הסוג העמיד ביותר של ציפויי השיניים. למרות הדקיקות של הציפויים הללו, הם עשויים להחזיק מעמד כ-20-10 שנים. זאת ועוד, ציפוי חרסינה יכול לספק כוח נוסף לשיניים שסובלות מנזק קל שעדיין לא דורש התקנת כתר.

החרסינה עמידה בפני כתמים, ושקיפות החומר מקנה לשיניים מראה דומה לשיניים הטבעיות.

 • החיסרון הגדול של ציפויי החרסינה נעוץ בעלויות, שהן בדרך כלל יקרות יותר מציפויי חרסינה מרוכבת.

   

 • חיסרון אחר נובע מכך שציפויי השיניים הם תהליך בלתי הפיך. לאחר שרופא השיניים הסיר חומר משכבת האמייל כדי להדביק את ציפוי החרסינה לשיניים, שוב לא תוכלו להשאיר את השיניים ללא ציפוי. המשמעות היא שמעתה ואילך יהיה עליכם להחליף בעת הצורך את סט ציפויי השיניים בסט חדש. אלא אם כן השתמשתם בציפוי מיוחד, כפי שתראו להלן, שלא דורש כרסום משטח האמייל.

ישנם כמה מותגי חרסינה המציעים יתרונות נוספים

ציפויי לומינרס (lumineers) 

ציפויי לומינרס הוא עיצוב דק במיוחד, ויכול לשפר את המראה הקוסמטי של השיניים הטבעיות שלכם, ללא צורך במילוי כלשהו. בדרך כלל ציפויי לומינרס הם יקרים יותר, אבל הם יחזיקו מעמד 20 שנה ומעלה. בנוסף, ניתן להסיר אותם ללא גרימת נזק קבוע לשיניים. 

 

ציפויי emax 

ציפוי emax מציע פתרון לאורך זמן, אסתטי מאוד, יותר ויותר פופולרי ומחירו גבוה יותר. אלה המאפיינים העיקריים של ציפויי ה-emax, אשר הופכים לאחת האפשרויות הטובות ביותר להחזרת הזוהר הטבעי לשן קדמית.

ציפוי emax הוא סט של ציפויי חרסינה המיוצרים בהליך של חום ולחץ (Lithium disilicate glass). ציפויים אלה מציעים רמת אסתטיקה גבוהה ורמה מעולה של עמידות וחוזק. מערכת של ציפויי emax מיועדים בעיקר לציפוי השיניים הקדמיות, הנראות בעת החיוך. 

ציפויי חרסינה, emax ו- lumineers מציעים פתרונות קוסמטיים לתיקון ליקויים אסתטיים רבים, כגון:

 • ציפויים שקופים מאוד ועמידים בפני התנגדות, המאפשרים לכם להיפרד משיניים מוכתמות.
 • ציפויים חזקים מאוד שמאפשרים לשקם את המבנה והצורה של השיניים, במקרה של שיניים עקומות, קטנות מדי או גדולות מדי, בעיקר באזור השיניים הקדמיות.
 • ציפויים עמידים לשחזור שיניים עם סדקים.

כמה עולה ציפוי חרסינה לשיניים בארץ לעומת טורקיה?

כאשר אתם תוהים כמה עולה ציפוי שיניים בטורקיה, תתפלאו לגלות עד כמה טיפולי שיניים בחול יכולים להיות זולים בהרבה, מאלה המוצעים בארץ.

לדוגמה, ציפוי שן אחת בארץ תעלה בסביבות 4,000 שקלים, לעומת כאלף שקלים בטורקיה (התעריף נע בין 250-200 אירו).

אפילו כשאתם לוקחים בחשבון את עלויות הטיסה, הלינה והאוכל, אתם עשויים לגלות שציפויי חרסינה בטורקיה עולים הרבה פחות מאשר בבית. לכן, זו דרך טובה לחיסכון אמתי, מבלי לוותר על האיכות, במיוחד אם תשכילו לשלב את הטיפול יחד עם חופשה קצרה וטובה בטורקיה.

לקבל טיפול במרפאת שיניים ברמת First Class בטורקיה

כאשר אתם שוקלים לנסוע למדינה לא מוכרת, להתחייב לעבור שינוי משמעותי במראה שלכם על ידי מתן אמון ברופא שיניים שמעולם לא פגשתם, זה לא קל. לכן ברור לחלוטין למה אתם מלאי שאלות וחששות.

הנה כמה אמיתות שירגיעו אתכם לגבי טיפולי שיניים במדינה שלנו, בטורקיה היפה:

 

תיירות שיניים בטורקיה היא בטוחה לחלוטין

שיעור הפשע הכללי בטורקיה הוא נמוך, במיוחד בערים הגדולות בהן נמצאות מרפאות השיניים מהשורה הראשונה.

עם זאת, זה הגיוני לעקוב אחר כללי הבטיחות לתיירים בטורקיה, ולא להשאיר את התיק ללא השגחה במקום צפוף, או לשוטט באיזו שכונה שמעולם לא ביקרתם בה קודם, בשעות הלילה החשוכות. כל מה שאתם נדרשים לעשות כדי לשמור על ביטחונכם בערים גדולות אחרות כמו ברצלונה, פריז או לונדון, חל גם על הערים בטורקיה, כמו איסטנבול.

 

טיפולי שיניים בטורקיה בטוחים ומיומנים

רופאי השיניים והמנתחים הם בעלי מיומנויות גבוהות, הם עברו, וממשיכים לעבור, הכשרות והתמחויות שונות, והם בעלי ניסיון של כמה שנים ברפואת שיניים.

רופאי השיניים במרפאה שלנו התמחו בפרוצדורות המקיפות והמודרניות ביותר בתחום רפואת השיניים כמו: כתרי חרסינה או שתלים דנטליים. 

אנחנו משתמשים בטכנולוגיה המודרנית ביותר ומחזיקים בקליניקה שלנו את הציוד העדכני ביותר כמו, תוכנות לעיצוב החיוך, מכונות כרסום CAD / CAM, מכשירי לייזר לטיפול ברקמות הרכות ועוד. 

כל צוות רופאי השיניים שלנו רשום באיגוד השיניים הטורקי וכולנו מדברים אנגלית. המשמעות היא שתמיד תוכלו לשוחח ולהסביר לרופא מה מדאיג אתכם ואילו שאלות מטרידות אתכם בקשר לטכנולוגיה, לאיכות העבודה או לאיכות החומרים לציפוי השיניים.

 

שימוש בחומרים איכותיים בלבד

רופאי השיניים שלנו משתמשים בטכנולוגיה, בתוכנות ובציוד שבהם משתמשות הקליניקות בערים המפותחות באירופה, אלא גם בחומרים שרמת האיכות שלהם היא גבוהה מאוד.

התחרות בשוק רפואת השיניים מעודדת גם אותנו להשתמש תמיד בטכנולוגיות המתקדמות ביותר, ולהעסיק את רופאי השיניים בעלי ההכשרה והמיומנויות המתאימים ביותר.

מרפאת השיניים שלנו שומרת על סטנדרטים גבוהים ביותר. הפרסום מפה לאוזן והמוניטין שלנו הם הדרך הטובה ביותר לנצח בשוק התחרותי שכולל מדינות אחרות המציעות תיירות שיניים. לכן, אנחנו ממש יוצאים מגדרנו כדי לעלות מעבר לכל הציפיות שלכם – מבחינת איכות הטיפול, איכות החומרים ואיכות השירות.

 

לא דורש מחקר מעמיק

לא תצטרכו לחקור יותר מדי כדי למצוא את מרפאת השיניים המתאימה לכם בטורקיה. אתם יכולים ליצור איתנו קשר ולהזמין ישירות את טיפולי השיניים הנדרשים לכם. אנחנו נסדר לכם הכול, החל מטיסות, לינה, דרכי תעבורה, ועד למרפאת השיניים המקצועית ביותר. 

 

הכול תחת קורת גג אחת

ענף השיניים בטורקיה הוא אחד המגזרים הוותיקים והמפותחים ביותר בכלכלה הטורקית. ענף זה מושך אליו מיליוני תיירי שיניים מכול רחבי העולם, המבקשים לעצמם חיוך מהחלומות.

 

ולאחר הטיפול – איך לשמור על החיוך החדש שלכם?

במהלך ציפויי השיניים ותהליך ההתאמה, החניכיים שלכם יידחפו מעט אחורה כך שאולי הן יכאבו קצת במשך מספר ימים. ברגע שהכול יחזור לשגרה, יהיה עליכם לדאוג להיגיינת שיניים קבועה.

אל תדאגו, אי אפשר לאבד את ציפוי השיניים בזמן הצחצוח או בעת הניקוי בחוט הדנטלי – הציפויים מחוברים היטב לשיניים.

כדי שהשיניים החדשות שלכם ימשיכו להיראות נהדר גם בעתיד, אנחנו ממליצים למלא אחר העצות הבאות:

 • השתמשו במברשת שיניים איכותית והחליפו אותה באופן קבוע. 
 • נקו את השיניים בחוט דנטלי כל יום. 
 • השתמשו בתרסיס או במי שטיפה לניקוי הפה.
 • בקרו אצל השיננית באופן קבוע כדי לנקות את השיניים ולהסיר אבנית שהצטברה עליהן.
 • אם אתם אוהבים תה, קפה ויין, היזהרו במיוחד בעת ניקוי השיניים – במיוחד אם הציפויים עשויים מחרסינה מרוכבת, שעלולה לספוג כתמים בקלות.
 • אם אתם מעשנים – הפסיקו מיד! טבק הוא גורף נוסף שתורם להכתמת השיניים.

הטיפול בשיניים שלכם אינו המלצה בלבד: רק בגלל שיש לכם חיוך חדש ומדהים, זה ממש לא אומר שאתם יכולים להתחיל להזניח את היגיינת השיניים היומיומית שלכם. להיפך, כעת יש לכם סיבה מעולה לטפל בשיניים הרבה יותר בקפידה מאשר קודם. 

תוחלת החיים של ציפויי השיניים שלכם תלויה במידה רבה ברמת הטיפול שאתם מעניקים לשיניים שלכם.

למידע ולייעוץ חינם השאירו פרטים

אולי יעניין אותך גם?

הלבנת שיניים בטורקיה

הלבנת שיניים בטורקיה שמתם לב שהשיניים שלכם הצהיבו? החיוך שלכם כבר לא לבן ויפה כפי שהיה? חיוך עכור עלול לפגוע בביטחון העצמי ובהערכה העצמית שלכם.

קרא עוד »

ציפוי שיניים באיסטנבול

ציפוי שיניים באיסטנבול את ציפויי השיניים ניתן להשוות לבניית ציפורניים, טיפול המאפשר לנשים רבות להסתובב עם ציפורניים מטופחות ומוקפדות, 24/7. ציפויי השיניים נועדו לשפר את

קרא עוד »

ציפוי שיניים באירופה

ציפוי שיניים באירופה איסטנבול משתרעת על שתי יבשות, אסיה ואירופה, המופרדות על ידי מצר הבוספורוס. החלק האירופאי של העיר ממוקם מערבית לבוספורוס עם שכונות קסומות,

קרא עוד »

רוצים שיחזרו אליכם מהמרפאה המובילה לטיפולי שיניים בטורקיה?