ציפוי שיניים emax בטורקיה

הרפואה האסתטית הגיעה בשנים האחרונות גם לעולם רפואת השיניים. עד לתקופה האחרונה, רופאי השיניים העמידו במרכז תשומת הלב את החוזק, העמידות ורמת ההתאמה של החומרים לשיקום שיניים פגועות, כאשר האסתטיקה הייתה הדבר האחרון אליו שמו לב. 

היום, מרפאות השיניים המודרניות משתמשות בפתרונות טכנולוגיים מעולים המאפשרים להן להציע לא רק חומרים איכותיים אלא גם רמת אסתטיקה גבוהה, שיכולה לספק למטופלים חיוך טבעי וזוהר. וכך גם מרפאת השיניים שלנו, המספקת מגוון רחב של טיפולי שיניים בטורקיה.

Beautiful wide smile of young fresh woman with great healthy white teeth. Isolated over white background

למידע ולייעוץ חינם השאירו פרטים

ציפוי שיניים באיסטנבול

קיימת היום דרישה הולכת וגוברת, הן מצד המומחים לרפואת שיניים והן מצד המטופלים, לשיקום שיניים אסתטי ובריא במיוחד. הלבנת שיניים, ציפוי שיניים emax או ציפוי חרסינה הם רק כמה מתוך מגוון האפשרויות לטיפולים קוסמטיים המוצעים במרפאת השיניים שלנו, באיסטנבול היפה.

כשאתם מגיעים לטיפול אצלנו, אתם זוכים לא רק בטיפול איכותי ומסור אלא גם בהזדמנות לטייל ברחובותיה המיוחדים של העיר שלנו – המציעה לכם שילוב מופלא של מזרח ומערב מבחינה תרבותית, אומנותית, אנושית, גסטרונומית ועוד.

ציפוי שיניים באירופה

כמו בכול מרפאות השיניים המתקדמות ביותר בעולם המערבי, המרפאה שלנו, המשתרעת חלקה באירופה וחלקה באסיה, מציעה לכם את הטכנולוגיה העדכנית ביותר, זו המשלבת תוכנות מחשב עם ציוד תלת ממדי חדשני ביותר. בזכות צוות רופאי השיניים הכולל אנשי מקצוע שהתמחו בגישות המודרניות ביותר לטיפולי שיניים, אנחנו יכולים להבטיח לכם טיפולי שיניים בחול ברמה הגבוהה ביותר, עם הרבה פחות אי נוחות וכאב, הרבה פחות זמן והרבה פחות כסף.

ציפוי emax בטורקיה – למה זה כדאי לי?

מהו ציפוי שיניים emax? 

ציפוי שיניים emax הוא ציפוי המורכב מחומר שכולו חרסינה ללא תשתית של מתכת כלשהי. מדובר בחרסינה מלאה בעלת רמת עמידות גבוהה המתקבלת בתהליך של דחיסה ועיבוד בתנאי לחץ גבוהים במיוחד היוצרים חומר עמיד שכולו עשוי מחרסינה ונקרא emax. 

חומר מיוחד זה מציע רמה אסתטית ורמת עמידות גבוהות מאלה המאפיינות את חומרי הציפוי האחרים. ציפויי ה-emax הם ציפויי חרסינה נטולי מתכת, שקופים, חזקים ובעלי מראה טבעי במיוחד.

מה היתרונות של ציפוי שיניים emax בטורקיה?   

רפואת שיקום הפה, הכירורגיה הפלסטית והאסתטיקה – כל אלה חברו יחדיו כדי לנצל את התכונות המופלאות של ציפויי emax, על מנת לנסות לחקות בדייקנות הרבה ביותר האפשרית את מראה השיניים הטבעיות שלכם, מבחינת:

  • הצורה של השן
  • הצבע של השן
  • ההתאמה המושלמת ללסת 

היתרונות של ציפוי emax במרפאת השיניים שלנו כוללים עבודה מקצועית על ידי רופא שיניים מומחה ושימוש בטכנולוגיה עדכנית ובחומר ציפוי איכותי, כגון:

   • חומר המאפשר דיוק ברמה הטובה ביותר האפשריות.
   • חומר ביו-קומפטיבל (biocompatible), אשר מתאים לרקמות מבחינה ביולוגית ולא גורם נזק לרקמות החיות.
   • חומר אשר לא מקיים אינטראקציה כימית עם חומרים אחרים.
   • חומר המאפשר מעבר קרני אור, בדומה לשיניים הטבעיות.
   • חומר בעל שקיפות גבולה.
   • חומר המאפשר למדוד את הציפוי ללא חשש שישבר.

     

למי מתאים ציפוי שיניים emax?

 • אם אתם סובלים מעששת שיניים חמורה, אין זה נבון פשוט לכסות אותן בציפויי שיניים. במצב שכזה יהיה עלינו לטפל קודם כל בבעיות השיניים הבסיסיות, לפני שתוכלו לשקול ציפויי emax.

   

 • אם אתם שוחקים שיניים, גם זו יכולה להוות בעיה, אבל ייתכן שנוכל להציע פתרון שיעזור לכם להימנע מגרימת נזק לציפויי השיניים, כמו מגן פה לילי.

   

איך קובעים כמה ציפויי שיניים יידרשו לי?

כדי לקבוע כמה ציפויי שיניים נדרשים במקרה שלכם, יהיה עליכם להתייעץ עם מומחה השיניים שלכם, אשר יוכל לקבוע כמה ציפויי emax הם האפשרות הטובה ביותר עבורכם? בדרך כלל קחו בחשבון שעדיף לבחור במספר זוגי של ציפויים. שניים, ארבעה, שמונה, עשרה או שנים-עשר ציפויים, יעניקו את התוצאה האסתטית הטובה ביותר. 

 

איפה עושים ציפוי שיניים emax?

צוות מומחי השיניים שלנו מציע תחת קורת גג אחת את כל טיפולי השיניים המודרניים, את הטכנולוגיה החדשנית ואת החומרים העדכניים ביותר, כולל כמובן ציפוי שיניים emax. 

אצלנו תוכלו לקבל את ציפויי ה-emax, הנחשבים לציפויים הטובים ביותר מבחינת כושר העמידות ורמת האסתטיקה המשובחת שהם מעניקים לחיוך. 

כמה עולה ציפוי שיניים emax בטורקיה?

בהשוואה למחירי ציפוי שן אחת בישראל, שנעים סביב ה-4,000 שקלים, בטורקיה המחירים הם כ-1,000 שקלים לציפוי שן אחת (המחיר נע בין 250-200 אירו).

היתרונות של ציפוי שיניים, השתלת שיניים או הלבנת שיניים בטורקיה

אתם יכולים לחסוך כספים באופן משמעותי, על ידי בחירה בטיפולי שיניים בטורקיה. בין אם אלה ציפויים, השתלות או הלבנת שיניים בטורקיה. המחירים אצלנו, באופן כללי, הם זולים להפליא בהשוואה לישראל. אולי אתם תוהים, מדוע? ובכן, אל חשש, אמנם מחירים נמוכים יותר פירושם בדרך כלל גם איכות טיפולי שיניים נמוכה יותר. אבל זה לא המקרה בטורקיה, שעומדת בתקני האיחוד האירופי, וזה בהחלט לא המקרה של השירותים שמציעה מרפאת השיניים שלנו.

למה משתלם לכם לקבל טיפולי שיניים במרפאה שלנו?

הסיבה העיקרית בגינה טיפולי השיניים אצלנו, בטורקיה היא זולה יותר, נובעת מכך שעלויות הפעולה הכוללות (כולל עלויות המעבדה והתשלום לרופא השיניים), הן נמוכות בהשוואה למקומות כמו בריטניה או ארה״ב. מצב זה גורם לכך שהחיסכון בעלויות מגיע ישירות למטופלים, שלא צריכים לשלם סכומים גבוהים כמו במדינה שלהם. 

יתרון הנובע מהמרת המטבע

המחירים עבור מרבית טיפולי השיניים, ובעיקר ציפויי שיניים או השתלות, הם יקרים בכל מקום. אבל בטורקיה אפשר לקבל טיפול עבור מחיר זול יותר, בזכות שער החליפין.

הערך של הלירה הטורקית לעומת האירו. המשמעות היא שתוכלו לשלם פחות עבור אותם טיפולים שתקבלו בישראל בגלל חיסכון בעלויות הנובע מהמרת המטבע.
מבחינה מתמטית, כאשר משלמים באמצעות מטבע שערכה חזק יותר, משלמים פחות עבור אותו סוג של שירות.
יתרון הנובע מהטיסה הזולה לטורקיה השכנה.

לטורקיה יש מגזר תיירותי משגשג. טיסה לטורקיה זולה בהרבה בהשוואה למשל לטיסה לספרד, איטליה ואפילו הונגריה. גם העלויות של כל השירותים שהתייר זקוק להם במדינה זרה, כמו אוכל ולינה, הן נמוכות יחסית בטורקיה. המרפאה שלנו תוכל גם לעזור לכם למצוא את אפשרויות הלינה הטובות ביותר אשר מתאימות לתקציב שלכם.

בטורקיה תוכלו לאכול טוב ובזול, בזכות מגוון המסעדות הזולות המפוזרות בכול מקום, ועלויות הנסיעה ממקום למקוום לא יהוו נטל. אנחנו מציעים הסעות חינם לפגישות שתקבעו במרפאת השיניים שלנו.

 

אין חיובים נוספים בלתי צפויים

רוב הכסף שתשלמו מיועד לטיפולי השיניים שתקבלו בפועל. כלומר, אם אתם מגיעים אלינו לציפוי שיניים emax, רוב התשלום שלכם יושקע בפיסול ובייצור הציפויים עצמם, ולאו דווקא בחיובי רופאי השיניים, שכר המעבדה או כל חיוב אחר. בארה״ב, למשל, החיובים הנוספים מסתכמים בסכומים גבוהים כדי לכסות תביעות ביטוח, נוכחות של סייעת, השכרת ציוד, סריקות אבחון וכן הלאה.

מכיוון שאנחנו לא גובים תשלום עבור סריקות אבחון ולא כוללים חיובים הקשורים באופן חלקי בלבד לטיפול השיניים שלכם, אתם יכולים ליהנות ממחירים נמוכים להפליא, ולחסוך לעצמכם מאות ואפילו אלפי שקלים בטיפול שיניים במרפאה שלנו בטורקיה.

למידע ולייעוץ חינם השאירו פרטים

אולי יעניין אותך גם?

הלבנת שיניים בטורקיה

הלבנת שיניים בטורקיה שמתם לב שהשיניים שלכם הצהיבו? החיוך שלכם כבר לא לבן ויפה כפי שהיה? חיוך עכור עלול לפגוע בביטחון העצמי ובהערכה העצמית שלכם.

קראו עוד »

ציפוי שיניים באיסטנבול

ציפוי שיניים באיסטנבול את ציפויי השיניים ניתן להשוות לבניית ציפורניים, טיפול המאפשר לנשים רבות להסתובב עם ציפורניים מטופחות ומוקפדות, 24/7. ציפויי השיניים נועדו לשפר את

קראו עוד »

ציפוי שיניים באירופה

ציפוי שיניים באירופה איסטנבול משתרעת על שתי יבשות, אסיה ואירופה, המופרדות על ידי מצר הבוספורוס. החלק האירופאי של העיר ממוקם מערבית לבוספורוס עם שכונות קסומות,

קראו עוד »

ציפוי שיניים לומינרס בטורקיה

ציפוי שיניים לומינרס / למינייט בטורקיה תיירות השיניים בטורקיה מציעה לכם מרפאות שיניים מודרניות כאשר חלקן ממוקדות במרכז איסטנבול, עיר דינמית ומודרנית עם היסטוריה מרשימה

קראו עוד »

רוצים שיחזרו אליכם מהמרפאה המובילה לטיפולי שיניים בטורקיה?