ציפוי שיניים לומינרס / למינייט בטורקיה

תיירות השיניים בטורקיה מציעה לכם מרפאות שיניים מודרניות כאשר חלקן ממוקדות במרכז איסטנבול, עיר דינמית ומודרנית עם היסטוריה מרשימה המשתרעת על פני 3 אימפריות ושני מילניומים. טורקיה היא אחת המדינות המובילות בעולם בתחום תיירות השיניים, גם בגלל איכות הטיפול הגבוהה וגם בגלל העלויות הנוחות והזולות שהיא מציעה למטופלים.

למה לבחור בהלבנה, כתר או ציפוי שיניים באירופה?

מה מיוחד בטיפולי שיניים בטורקיה ובעיקר באיסטנבול? 

איסטנבול היא השער המחבר בין שתי היבשות, אסיה ואירופה. המבקרים במדינה זו נמשכים הן לאדריכלות העשירה והמגוונת, והן לחוויה המשלבת בין תרבויות המזרח והמערב. 

אמנם, איסטנבול אינה בירת המדינה, אבל היא כוללת את כל התכונות המאפיינות כל אחד מיעדי התיירות הגדולים בעולם, כאשר הנוחיות המודרנית של המאה ה-21 משתלבת בצורה נהדרת בעבר ההיסטורי שלה.

מרפאת השיניים שלנו מטפלת כבר שנים בבריאות השיניים של תושבים מקומיים ותיירים בינלאומיים. צוות של אנשי מקצוע עם הכשרה נרחבת מספק לכם מגוון רחב של שירותי שיניים –  החל מהלבנת שיניים וכלה בציפוי שיניים למינייט – כדי להבטיח שכול טיפולי השיניים הנדרשים יהיו בהישג ידכם, ותוכלו להמשיך ולשמור על בריאות שיניים מלאה.

ציפוי שיניים באיסטנבול – למה לצפות?

אם אתם לא מרוצים מהחיוך שלכם ורוצים להחזיר לעצמכם את החיוך היפה שאבד לכם, זו לא סיבה להפסיק לחייך או להסתיר אותו. 

טיפולי שיניים בחול, בין אם מדובר בציפוי חרסינה או בהלבנת שיניים בטורקיה, מסופקים על ידי מומחים בתחום הטיפול הנדרש לכם, ממש כמו בארץ אבל במחירים זולים להפליא. 

איפה עושים ציפוי שיניים לומינרס / למינייט?

במרפאה שלנו תוכלו ליהנות מציפוי לומינרס / למינייט איכותי אשר ישנה כמה גורמים חשובים בשיניים שלכם ויהפוך אותן ליפהפיות, כמו: צבע השן, צורת השן, גודל השן או אורך השן. 

בנוסף, ציפוי שיניים מיועד להזיז שיניים שסטו ממקומן, לצמצם רווחים לא רצויים בין השיניים או להסתיר פגמים שונים שנוצרו על שטח השן (כמו כתמים עקשניים שלא ניתן להסיר בהלבנת שיניים), או שברים וסדקים שנוצרו על השיניים במהלך השנים. 

ציפויי השיניים עשויים מיריעות חרסינה דקות. הציפויים מיוצרים בהתאמה אישית למבנה הפה והשיניים של המטופל, והן מודבקות לקדמת השיניים. ברוב המקרים יש צורך בהכנה מקדימה הכרוכה בהסרת חומר משכבת השן החיצונית, כדי לפנות מקום לציפוי. בסופו של דבר תתקבל תוצאה שתתבטא בחיוך מרהיב ומושלם.

למידע ולייעוץ חינם השאירו פרטים

ציפוי שיניים למינייט בטורקיה

 • מהו ציפוי שיניים למינייט?

  ציפוי שיניים למינייט (Lamiate) עשוי מיריעת חרסינה המיוצרת במעבדה בהתאם למבנה הפה, תוך הבטחת התאמה מושלמת של הציפויים לשיניים שלכם. 

  • רופא השיניים יגרד בעדינות משטח מהשיניים אשר עליהן יודבק הציפוי, ויצור מרחב מתאים להצמדת יריעות החרסינה.
  • רופא השיניים יצמיד את יריעות הציפוי למשטח הקדמי החיצוני של השיניים שלכם.
  • הציפוי יחזק את השיניים ויעניק להן מראה אסתטי ויפהפה. 

  חשוב לדעת שהציפוי יהפוך לחלק בלתי נפרד מהשיניים שלכם, והוא לא יוכל להסיר את הציפוי הטבעי של השיניים. אמנם, הציפוי לא יוכתם בקלות, אבל מומלץ להימנע מכסיסת ציפורניים או מלעיסת מזון קשה במיוחד, כדי לא לסדוק את הציפוי.

ציפוי לומינרס בטורקיה

ציפויי שיניים לומינרס (Lumineers) – הם סוג מיוחד של ציפויי חרסינה דקיקים מאוד שנקראים Cerinate. 

מה היתרונות של ציפויי שיניים לומינרס בטורקיה?

ובכן, מדובר בחרסינה חזקה באופן מיוחד אשר מאפשרת קילוף עלים דקיקים ביותר מעבר לציפויי החרסינה הרגילים הלמינייט. עוביים של הלומינרס הם 0.3-0.2 מילימטרים, לעומת 0.5 מילימטרים של הציפויים האחרים. כאשר רופא השיניים משתמש בציפויים דקיקים אלה, הוא יכול להדביק את יריעת החרסינה מבלי להסיר חומר משכבת השיניים הטבעית, וגם מבלי להשתמש בהרדמה מקומית.

יחד עם זאת, חשוב לדעת שאמנם מותג ה-lumineers טוען שהמוצר שלהם לא זקוק כלל להכנה וניתן להניח אותו על השיניים בקלות, ממש כמו ציפורניים מלאכותיות, אבל, לא כל רופאי השיניים מסכימים עם הנחה זו, כי אחרי הכול לכול מטופל יש שיניים וחניכיים שונות. 

למעשה, השימוש במוצר זה לציפוי שיניים ללא הכנה, לא תמיד מתאים לכולם. זה עלול לגרום לכמה בעיות, כמו מזון שייתפס בין הציפויים ויגרום לעששת, או השתחררות של ציפוי הלומינרס עצמו. 

אנחנו, במרפאת השיניים, מאמינים שכול אדם הוא ייחודי, ורופא השיניים צריך לייעץ לכם באיזה ציפוי שיניים להשתמש.

נכון שהלומינרס זקוקים להרבה פחות הכנה, אם בכלל, אבל ההכנה היא בדרך כלל קלה מאוד, כמעט שלא כרוכה בכאב, ולעתים חשובה מאוד להבטחת הדבקה טובה של הציפוי לשיניים.

מצד אחד, חוסר הצורך בהכנה הופך את הלומינרס לאופציה טובה יותר בהשוואה לציפויים אחרים. מצד שני, חשוב לדעת שיש הטוענים כי ציפויי הלומינרס נוטים להתפצח קצת יותר מציפויים אחרים, בגלל עוביים הדקיק. אם כי יש מומחים אחרים שטוענים הפוך.

למי מתאים ציפוי שיניים למינייט / לומינרס?

אתם מועמדים מתאימים לציפויי שיניים ללא הכנה במקרים שבהם:

 1. מצב השיניים שלכם מאופיין:
  • בשיניים הממוקמות בקשת יפה ואין צורך להזיז שיניים ממקומן
  • בשיניים קטנות ומרווחות
  • בשיניים הנוטות פנימה ולא החוצה
 2. השינויים שבהם אתם מעוניינים הם שינויי צבע וצורה, כגון:
  • העלמת שיניים עם סדקים או שברים
  • שינוי קל בגוון השיניים
  • רווח בין השיניים
  • צורת שן לקויה, כמו שן שנראית כאילו לא התפתחה עד הסוף
  • צפיפות קלה של השיניים
  • שיניים שחוקות

לא תהיו מועמדים מתאימים לציפויי שיניים ללא השחזה במקרים שבהם:

 • יש לכם שיניים שבולטות החוצה
 • אתם לא מקפידים על היגיינה אורלית טובה דיה.

חשוב להבין שהלומינרס יבלטו במקצת מעל לשטח השיניים, ואם הפלאק יתחיל להצטבר בשוליים הללו, הדבר עלול לגרום למחלות חניכיים ולעששת, אם המטופל לא מקפיד על היגיינת שיניים נכונה וטובה.

ניקוי שיניים לאחר ציפויי שיניים מצריך הקפדה נוספת על ניקוי הקו המחבר בין השיניים לשחזור החניכיים. אם תדאגו לתחזוקה טובה של השיניים שלכם – לפי המומחים: 

הבלטה של ציפוי שעוביו כ-0.2 מילימטרים לא תגרום לבעיות בחניכיים. 

לעומת זאת, הבלטה של ציפוי שעוביו מעל 0.5 מילימטרים, עלולה לגרום לנזק, לכן חשוב להקפיד על היגיינת השיניים שלכם פי כמה.

כיוון שהצרכים שלכם הם ככול הנראה ייחודיים, תמיד מומלץ להתייעץ עם רופא שיניים מומחה בתחום, לפני שתקבלו החלטה סופית לגבי סוג ציפוי השיניים המתאים לכם. רק רופא שיניים מוסמך יכול לעזור לכם להחליט איזה סוג של ציפוי הוא הטוב ביותר עבורכם. 

הלבנת שיניים בטורקיה – לאלה שלא זקוקים לציפויי שיניים

הלבנת שיניים יכולה לספק לכם חיוך יפה ובוהק. לא תמיד יש צורך בציפויי שיניים, תלוי במצב השיניים שלכם, במיקום, בצורה, ברווחים בין השיניים, או בכתמים שנוצרו עליהן במהלך השנים. רופא השיניים יוכל לייעץ לכם אם הלבנת שיניים היא הטיפול המתאים לחיוך שלכם.

כמה עולה ציפוי שיניים לומינרס בטורקיה?

אין ספק שקיים פער בין העלות של ציפויי שיניים בישראל, לעומת ציפויי שיניים בטורקיה. למעשה, במקום לשלם כ-4,000 שקלים לציפוי השן, תוכלו לשלם רק כ-1,000 שקלים. כדאי, לא?!

למידע ולייעוץ חינם השאירו פרטים

אולי יעניין אותך גם?

הלבנת שיניים בטורקיה

הלבנת שיניים בטורקיה שמתם לב שהשיניים שלכם הצהיבו? החיוך שלכם כבר לא לבן ויפה כפי שהיה? חיוך עכור עלול לפגוע בביטחון העצמי ובהערכה העצמית שלכם.

קראו עוד »

ציפוי שיניים באיסטנבול

ציפוי שיניים באיסטנבול את ציפויי השיניים ניתן להשוות לבניית ציפורניים, טיפול המאפשר לנשים רבות להסתובב עם ציפורניים מטופחות ומוקפדות, 24/7. ציפויי השיניים נועדו לשפר את

קראו עוד »

ציפוי שיניים באירופה

ציפוי שיניים באירופה איסטנבול משתרעת על שתי יבשות, אסיה ואירופה, המופרדות על ידי מצר הבוספורוס. החלק האירופאי של העיר ממוקם מערבית לבוספורוס עם שכונות קסומות,

קראו עוד »

ציפוי חרסינה בטורקיה

ציפוי חרסינה בטורקיה תיירות שיניים בטורקיה הפכה לתעשייה משגשגת אשר מושכת אליה חולים מכול רחבי העולם שמגיעים אליה כדי לטפל בשיניים שלהם. בין אם אתם

קראו עוד »

ציפוי שיניים emax בטורקיה

ציפוי שיניים emax בטורקיה הרפואה האסתטית הגיעה בשנים האחרונות גם לעולם רפואת השיניים. עד לתקופה האחרונה, רופאי השיניים העמידו במרכז תשומת הלב את החוזק, העמידות

קראו עוד »

רוצים שיחזרו אליכם מהמרפאה המובילה לטיפולי שיניים בטורקיה?